Парламент Криму має намір обмежити доступ до публічної інформації

8 листопада 2011 в 08:26
Парламент Криму ініціює внесення змін до закону «Про доступ до публічної інформації». Про це повідомляє прес-служба громадської організація «Новий громадянин».

Даний проект кримські депутати планують прийняти на сесії 16 листопада 2011 року, після чого направити на внесення до Верховної Ради.

У разі прийняття, ці зміни можуть суттєво обмежити доступ громадян до суспільно важливої ​​інформації.

Зокрема, проект передбачає обмеження доступу громадян до засідань колегіальних органів влади, таких як місцеві ради, Верховна Рада Криму, встановивши, що такий доступ забезпечується тільки шляхом прямої теле- і радіотрансляції.

«Нагадаємо, що в Україні 9 травня набув чинності закон «Про доступ до публічної інформації». Закон передбачає 5-денний термін відповіді на інформаційний запит або 48-годинний - у разі надзвичайної ситуації.

5 травня президент України Віктор Янукович підписав два укази про забезпечення доступу до публічної інформації у зв'язку з набранням чинності відповідного закону

Верховна Рада ухвалила відповідні закони 13 січня. 3 лютого документи були підписані президентом й опубліковані, з набуттям чинності через три місяці з дня появи у пресі.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...