Топ Новини

Останні події у Росії свідчать про протиріччя між політичною та владною елітою

10 жовтня 2011 в 08:32
У Росії події тижня, що минув, є яскравим свідченням існуючих протиріч між політичною елітою, невід'ємною частиною якої вважався екс-міністр фінансів Олексій Кудрін, і владною елітою, до якої він не належав.

Про це у своїй статті для ZN.UA пише старший науковий співробітник Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House Джеймс Шерр.

«Остання,
вочевидь, вирішила, що країна більше не потребує послуг професіонала екстра-класу, здатного сперечатися з керівництвом і переконувати його у своїй правоті, - пише британський експерт. - Вони, імовірно, також вирішили, що надалі ніщо у самій Росії не повинно загрожувати її моделі управління та економічного розвитку».

«Коли Кудрін поставив під сумнів ефективність цієї системи - як він зробив це ще більш переконливо під час свого перебування у Красноярську в лютому - реформаторськи налаштоване крило цього істеблішменту могло плекати надію на те, що ця система почне еволюціонувати у щось більш ефективне, - вважає Дж.Шерр. - Однак на цих представників істеблішменту чекало глибоке розчарування. Ще одним розчаруванням стали доморощені ліберали з медвєдєвського оточення (Юргенс, Дворкович та інші)».

Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» у статті Джеймса Шерра «Шокуюча передвизначеність».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...