Організатори ходи за чесні вибори 4 лютого подали заявку до московської мерії

20 січня 2012 в 07:39
Протести у Росії продовжаться 4 лютого. Учасники мітингів за чесні вибори на Болотній площі та на проспекті Сахарова у Москві подали нову заявку.
miting_moskva.jpg
Віталія Раскалова

Організатори ходи «За чесні вибори», запланованої на 4 лютого у Москві, подали у п'ятницю вранці офіційну заявку до мерії. У процедурі подання заявки брали участь письменник Дмитро Биков, політики Олена Лук'янова, Сергій Давідіс і Надія Мітюшина, а також представник об'єднання «Біла стрічка» Ігор Бакіров.

Маршрут - від Калузької застави через Садове кільце, далі по Новому Арбату, по Манежній площі.

Напередодні організатори акції заявили, що не збираються міняти маршрут, незважаючи на вимоги чиновників.

Н.Мітюшкіна нагадала, що запропонований опозицією маршрут ходи майже повторює маршрут акції протесту 4 лютого 1990 року за скасування шостої статті Конституції СРСР.

Биков та інші організатори прийшли до мерії завчасно. За їхніми словами, це було зроблено для того, щоб на зазначені в заявці місця проведення ходи і мітингу не могли претендувати інші структури, що підтримують владу.

У середині тижня газета «Известия» розповідала про те, що мерія погодиться дозволити протестну ходу 4 лютого, але вимагає змінити маршрут. Їх нібито турбує те, що поворот з Садового кільця на Новий Арбат дуже вузький, а перекриття Садового кільця в суботу може привести до значних заторів.

Нагадаємо, що 10 грудня на Болотній площі у Москві пройшов мітинг «За чесні вибори», в якому, за різними оцінками, взяли участь від 25 до 80 тисяч осіб. Присутні представники різних політичних партій і громадських рухів поставили під сумнів підсумки виборів до Держдуми, які відбулися 4 грудня, і прийняли резолюцію з вимогою відставки глави ЦВК Володимира Чурова, створення нової виборчої системи та проведення нових виборів. Як продовження акції протесту на Болотній площі 24 грудня на проспекті Сахарова у Москві пройшов другий мітинг. За різними даними, він зібрав від 30 до 120 тисяч осіб.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...