Топ Новини

Органи досудового слідства сфальсифікували справу Луценка, - депутатський запит

3 листопада 2011 в 15:03
Досудовим слідством не доведено вини екс-міністра Юрія Луценка та інших осіб в інкримінованих їм злочинах. Натомість висунуте їм обвинувачення ґрунтується на доказах, отриманих незаконним шляхом, а також на припущеннях, що є порушенням Конституції України (ст. 62).
_ministri_kabmin_lucenko.jpg
Андрей Товстыженко, ZN.UA

Про це йдеться у депутатському запиті народного депутата Григорія Омельченка, текст якого має у своєму розпорядженні ZN.UA.

«Численні сумніви щодо доведеності вини вказаних осіб досудовим слідством було витлумачене не на їхню користь, як того вимагає зазначена стаття Основного закону України, а їм на шкоду. У процесі проведення досудового слідства у справі Ю.Луценка мало місце штучне створення доказів обвинувачення. У своїй сукупності викладене дозволяє констатувати, що кримінальну справу Ю.Луценка органами досудового слідства сфальсифіковано», - йдеться у запиті народного депутата.

На переконання Г.Омельченка, досудове слідство у справі Ю.Луценка проводилося з явно обвинувальним ухилом і було спрямоване на те, щоб штучно створити фактичні підстави для притягнення Ю.Луценка та інших осіб, які є підсудними в цій справі, до кримінальної відповідальності.

Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...