Топ Новини

Опозицію звинуватили в бажанні постійно «наступати на граблі»

18 травня 2011 в 07:51
Ініціатива опозиційних сил щодо проведення чергової акції протесту є свідченням бажання постійно «наступати на граблі». Про це заявив народний депутат від Партії регіонів України Андрій Пінчук, коментуючи намір опозиції провести 19 травня чергову акцію протесту.

Про це повідомляє прес-служба Партії регіонів.

А.Пінчук відзначив, що акції протесту, організовані опозицією у травні місяці, свідчать про те, що це жодним чином не пов'язано зі зміною життя простих українців на краще. «Це лише бажання деяких «великих» опозиціонерів заробити собі політичний капітал перед черговими парламентськими виборами», - додав політик.

За його словами, жодна опозиційна сила досі не подала реальних пропозицій щодо реформування країни у сьогоднішніх економічних умовах, що є свідченням відсутності простого бажання у опозиції змінювати життя на краще.

«Зрозуміло, що для опозиції важливим є не результат, а сам процес протистояння, нагнітання конфліктної ситуації у країні. Переконаний, що нічого у них вийде і цього разу. Якщо вони цього не зрозуміють, вони просто зникнуть з політичної карти України», - зазначив регіонал.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...