Топ Новини

Опозиція звинуватила владу в забороні приватним "швидким" виїжджати до Українського дому

16 липня 2012 в 20:05
З джерел у МОЗ опозиції стало відомо, що комерційним службам «швидкої допомоги» надійшла вказівка ​​«згори» не виїжджати на виклики голодуючих біля Українського дому.

Комерційні служби швидкої допомоги відмовляються виїжджати на виклики для обстеження учасників акції біля Українського дому. Джерело в МОЗ повідомило, що таку вказівку спущено зверху, повідомила прес-служба партії "Фронт змін".

 Згідно з повідомленням, минулого тижня швидка допомога клініки "Медиком" кілька разів обстежувала учасників голодування. У понеділок представники опозиції в черговий раз звернулися до клініки "Медиком" з проханням відправити швидку для огляду голодуючих біля Українського дому. Почувши про мету дзвінка, оператор "Медиком" відразу відповіла, що дві карети швидкої знаходяться за межами Києва, а одну, яка залишилася, не можуть надати, адже вона забезпечує все місто.
 
Після цього представники опозиції подзвонили в клініку "Борис".
 
"Як тільки працівник клініки почула, що "швидку" викликають для голодуючих, повідомила, що для виклику до Українського дому необхідно звернутися до головного лікаря, і надала телефон: 502-80-40. Однак за вказаним телефоном відповіли, що головлікаря немає на місці , а щоб викликати швидку до голодуючих необхідно написати на його ім'я офіційний лист", - заявляється в повідомленні.
 
Не погодилися виїхати на огляд голодуючих в Український дім і швидкі клінік "Добробут", "Євролаб" і "Айболит". Всі вони радили звернутися до інших служб невідкладної допомоги.
 
"З джерел Міністерства охорони здоров'я стало відомо, що комерційним службам швидкої допомоги надійшла вказівка "зверху" не виїжджати на виклики голодуючих біля Українського дому", - зазначають в прес-службі партії.
 
Нагадаємо, про безстрокове голодування біля Українського дому було оголошено 3 липня 2012 року - в день ухвалення закону «Про основи державної мовної політики».
 
Політична частина акції закінчилася вже 6 липня, втім, громадські активісти продовжили акцію протесту.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...