Топ Новини

Опозиція створить в Раді групу контролю за виконанням рішень Євросуду

17 грудня 2012 в 05:42
У Раді буде створена група на базі фракції "Батьківщини", до якої мають приєднатися "Свобода" та "УДАР". Група парламентського контролю буде стежити за виконанням рішень Європейського суду з прав людини.
irina_lucenko.jpg
anti-crime.org

У Верховній Раді буде створена група контролю за виконанням рішень Європейського суду з прав людини. Про це повідомила народний депутат, дружина екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ірина Луценко в ефірі каналу ТВі у неділю.

"Я думаю, що буде створена група на базі фракції "Батьківщини", до неї мають приєднатися "Свобода" та "УДАР", це буде група парламентського контролю, швидше за все, за виконанням рішень саме Європейського суду", - сказала вона.

Луценко висловила думку, що до кінця грудня Європейський суд з прав людини винесе рішення за скаргою екс-прем'єра Юлії Тимошенко на її користь, так само як це було зроблено за скаргою Луценка.

"Це буде дієва група контролю, і ми будемо відстежувати, як українська влада виконуватиме рішення Євросуду", - зазначила депутат.

Вона також повідомила, що зараз її чоловікові надається певне лікування в колонії.

"Ми застосували рішучу силу до Менської колонії, яка полягала у запрошенні туди прокуратури Чернігівської області. Приїжджав прокурор-наглядач, який наглядає саме за пенітенціарною службою, туди була запрошена омбудсмен Валерія Лутковська, туди заїхала група народних депутатів. Ми зайшли в Менську колонію, пенітенціарну службу , прокуратуру, було перевірено заяву Луценка, дійсно лікування йому не надавалося, обстеження не проводилося, фахівці необхідні не були запрошені ... На сьогоднішній день після такого рушійного удару медикаменти тепер надаються", - сказала дружина екс-міністра.

Вона додала, що зараз намагається запросити в колонію незалежних лікарів, які пояснили б причини болю у Луценка, оскільки досі він перебуває на знеболюючих.

На запитання, як пройшов День народження чоловіка, Ірина Луценко розповіла, що 14 грудня три адвокати і вона приїхали в Менську колонію, іх тут же пропустили, хоча зазвичай "3-4 години відбуваються зволікання".

За словами дружини екс-міністра, вона привезла йому багато смачної їжі і листів зі словами підтримки.

Читайте також:

ЄС очікує від України виконання всіх рішень Євросуду

Уряд готовий до кінця року виплатити Луценку 15 тисяч євро за незаконний арешт

Захист Тимошенко очікує на рішення Євросуду після 15 грудня

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...