Топ Новини

Опозиція планує масові акції протесту 24 серпня

12 серпня 2011 в 09:41
Опозиційні партії, які створили Комітет опору диктатурі, подали спільну заявку на проведення масових акцій у День Незалежності 24 серпня. Про це повідомив в ефірі радіо «Мелодія» голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.
gricenko.jpg
grytsenko.com.ua

«24 серпня опозиція стоятиме разом, щоб показати людям, що порушення європейських стандартів та прав людини категорично неприйнятні», - підкреслив він.

А.Гриценко також повідомив, що під час акції опозиціонери наголошуватимуть на загрозі незалежній демократичній державі Україна.

«Не таку державу ми бачили 20 років тому. І тому усім нам – і журналістам, і політикам, і громадянам – доведеться докласти максимум зусиль для того, щоб наша країна була іншою», - вважає лідер «Громадянської позиції».

Наступними кроками, на його думку, має стати координація дій навколо прийняття нового закону про обрання народних депутатів, а також об’єднання зусиль під час парламентських виборів. «Ми не можемо дозволити, щоб нашу країну замість інтеграції до ЄС інтегрували в Донецьку область. Це неприпустимо», - підкреслив політик.

Нагадаємо, 8 серпня представники опозиційних парламентських партій почали створення Комітету опору диктатурі в Україні. «Репресії проти громадських діячів, арешти опозиційних партійних лідерів стали для правлячого режиму засобом усунення політичних опонентів, способом встановлення в Україні диктатури», - заявив тоді один з лідерів фракції «БЮТ-Батьківщина» у Верховній Раді Сергій Соболєв.  

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...