Опозиція наполягає на зустрічі з Януковичем без провладних депутатів

5 березня 2012 в 09:16
У БЮТ і НУ-НС переконані - якщо Віктор Янукович буде наполягати на форматі зустрічі «всі фракції», то це означає його небажання спілкуватися з опозицією.
yanukovich__17.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Опозиційні парламентські фракції БЮТ і НУ-НС наполягають на публічній зустрічі з президентом Віктором Януковичем без залучення провладних фракцій.

«Опозиція категорично проти того, щоб залучати до нашої зустрічі з президентом провладні фракції. Парламентська більшість є суто технічним виконавцем волі президента і голосує як скажуть, він може спілкуватися з цими фракціями хоч щодня. Ми не хочемо, щоб важлива розмова про майбутнє країни перетворилася на фарс, який країна регулярно бачить у Верховній Раді у виконанні провладних депутатських фракцій», - йдеться у спільній заяві голів фракції БЮТ Андрія Кожем'якіна і фракції НУ-НС Миколи Мартиненка.

«Після наших публічних звернень прес-служба президента повідомила про його намір провести зустріч на початку наступного тижня. Однак президентська адміністрація вирішила змінити формат і «заговорити», нівелювати гострі і неприємні для Януковича питання. А це - знищення демократії, політичні переслідування, невиконання резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи, соціально-економічні провали влади», - йдеться у повідомленні.

«В опозиції є чіткі пропозиції і законодавчий пакет першочергових кроків для виправлення ситуації. І якщо президент має волю до відвертої і відкритої розмови з опозицією, якщо він не буде ховатися за спинами своїх союзників, тоді ми підтверджуємо свою готовність до негайної зустрічі. Об'єднана опозиція готова делегувати своїх представників у будь-який момент і хотіла б бачити з іншого боку саме президента, який сконцентрував у своїх руках всю владу. Якщо Віктор Янукович буде наполягати на форматі «всі фракції», то це означає тільки одне - його небажання навіть спілкуватися з опозицією, яка представляє значну частину суспільства», - йдеться у заяві опозиції.

Як відомо, парламентська опозиція вимагає від президента Віктора Януковича звіту щодо газових домовленостей з Росією, перспектив євроінтергації і політичних переслідувань в Україні.

Читайте також:

Янукович готовий зустрітися з парламентською опозицією на початку наступного тижня


Януковичу вже не потрібна опозиція в Конституційній асамблеї

Чоловік Тимошенко вимагає санкцій для Януковича

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...