Топ Новини

Опозиція на Заході України продовжила об'єднуватися проти Януковича

6 лютого 2012 в 14:44
Тернопільські опозиційні політики слідом за львівськими колегами об'єдналися для спільних дій проти "режиму Януковича".

6 лютого керівники обласних організацій трьох найбільш рейтингових політичних партій Тернопільської області - «Батьківщина», «Свобода» і «Фронт змін» підписали угоду про спільні дії. Учасники угоди обіцяють продовжувати співпрацю «до перемоги над режимом Януковича». Раніше подібну угоду уклали між собою опозиціонери Львівщини.

Як повідомив кореспондент ZN.UA, голова обласної організації ВО «Свобода», голова облради Олексій Кайда так визначив мету тернопільської угоди: "Це - не розподіл мажоритарних округів на майбутніх виборах до Верховної Ради, а координація дії проти режиму Януковича. Я думаю, що лише у результаті спільних дій на виборах, недопущення фальсифікацій з боку чинної влади, можлива перемога націонал-демократичних сил і зміна соціально-економічного курсу в державі. Для цього наші три політичні сили будуть об'єднувати свої зусилля і в районах, містах, селах».

За твердженням опозиціонерів, угода враховує і місцеві особливості регіону. «Ми заявляємо, що будемо боротися проти представників виконавчої влади, які у даний час керують в області та чинять неподобства», - сказав голова обласної організації «Батьківщини», народний депутат Василь Деревляний.

«Не будемо допускати реформ, катастрофічних для більшості громадян, будемо захищати інтереси вчителів, лікарів, чорнобильців, афганців, пенсіонерів, захищати українську мову, культуру, національні святині, наприклад, Почаївську Лавру від її приватизації УПЦ Московського патріархату», - додав він.

Важливим завданням Угоди є також «ліквідація всієї повноти влади у руках президента, відновлення балансу різних гілок влади, народовладдя, припинення політичних репресій проти опозиції, у тому числі її лідерів Ю.Тимошенко, Ю.Луценка та інших».

На питання кореспондента ZN.UA, як довго зможуть обласні лідери трьох партій-підписантів угоди дотримуватись вимог документа, народний депутат Василь Деревляний заявив: «До повної перемоги над режимом Януковича».

Угода відкрита для підписання іншими політичними силами. Однак деякі з них, що також мають вплив в області, почали агітаційну роботу за власних кандидатів. Наприклад, "Наша Україна" у декількох районах розкручує імідж екс-глави СБУ Валентина Наливайченка. 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...