Опозиція хоче, аби уряд відзвітував за газові перемовини з РФ

27 жовтня 2011 в 12:18
Партія «За Україну!» вимагає звіту уряду щодо газових перемовин з Росією. Про це заявив лідер партії, народний депутат В'ячеслав Кириленко.
kirilenko_26_g118.jpg
zaukrainu.org

Про це повідомляє прес-служба цієї політичної сили.

«Ми вимагаємо звіту прем'єр-міністра Азарова щодо газових перемовин із Росією. У вівторок засідання Верховної Ради має розпочатися саме з доповіді цих урядовців», - підкреслив він.

Політик переконаний, що Україна повинна почути чіткі відповіді з приводу перемовного процесу з Російською Федерацією про постачання природного газу до України в 2012 році.

«Відбулося вже кілька раундів перемовин на цю тему різного рівня, але від урядовців українське суспільство чує тільки відповіді типу: «Все хорошо, прекрасная маркиза», - сказав він. - Але ми добре пам'ятаємо фінал цієї пісеньки».

За його словами тривають підкилимні перемовини, у результаті яких Україна може одного разу дізнатися, що у неї немає газотранспортної системи.

На переконання В.Кириленка, 1 листопада урядовці повинні чітко дати відповідь і щодо ГТС, і стосовно деталей майбутніх газових контрактів з Росією.

«Я також хочу нагадати членам уряду, що 6 лютого 2007 року Верховна Рада внесла зміни до Закону України «Про трубопровідний транспорт» щодо підприємств магістрального трубопровідного транспорту, згідно з якими реорганізація (злиття, приєднання, поділ, перетворення) державних підприємств магістрального трубопровідного транспорту, а також їх приватизація заборонені», - сказав він.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...