Топ Новини

Опозиція буде вимагати зберігати виборчу документацію протягом 5 років

29 жовтня 2011 в 14:04
Опозиція наполягатиме на фіксації в законі про вибори народних депутатів норми про обов'язкове зберігання протягом п'яти років всієї виборчої документації та бюлетенів, повідомив заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко.
tomenko.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Опозиція наполягатиме на тому, щоб закон містив норму про зберігання бюлетенів та документів комісій протягом 5 років», - сказав М. Томенко.

За його словами, це необхідно, щоб люди, які працюють у виборчих комісіях, розуміли, що спроба використовувати моменти для фальсифікації виборів може закінчитися порушенням проти них кримінальних справ.

Як сказав М. Томенко, надзвичайно важливо сьогодні координувати дії опозиції з підготовки членів виборчих комісій. «Важливо не допустити, щоб у виборчі комісії від опозиційних партій пройшли люди, які будуть підтримувати владу», - зазначив він.

Водночас віце-спікер зауважив, що з оптимізмом дивиться на майбутню виборчу кампанію. «Наші опоненти говорять, що серед українців найбільше зрадників, і політичних у тому числі. Це неправда. Але наші політичні зрадники найкращі в світі, тому що вони, працюючи у владі, інформують і будуть інформувати про можливі фальсифікації», - сказав М. Томенко.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...