Опозиція зареєструвала у Раді резолюцію про відставку Азарова

22 березня 2013 в 11:51

Яценюк пообіцяв призначити Азарову після відставки мінімальну зарплату в 1147 гривень і мінімальну пенсію в 894 гривні - "і ні в чому собі не відмовляйте".

Николай Азаров в Раде
Опозиція погрожує Азарову швидкоїю відставкою і мінімальною пенсією
blog.tui.ua

Опозиція зареєструвала у парламенті резолюцію про висловлення недовіри Кабінету міністрів на чолі з Миколою Азаровим.

Про це на засіданні Верховної Ради 22 березня під час "години питань до уряду" повідомив лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, передає прес-служба "Фронту Змін".

"У нас немає питань до цього уряду. Бо треба питати тільки тих, які знають, що відповідати. А ці не знають, не вміють і не хочуть", - заявив він.

"Ви не турбуйтеся, якщо ми вас відправимо у відставку, ми призначимо вам мінімальну зарплату 1147 гривень і мінімальну пенсію - 894, і ні в чому собі не відмовляйте", - сказав Яценюк, звертаючись до Азарова.

Він додав, що уряду Азарова доведеться знову з'явитися у сесійній залі Верховної Ради у повному складі під час розгляду цієї резолюції.

Нагадаємо, напередодні опозиція оголосила, що зібрала підписи 174 депутатів для розгляду питання про відповідальність Кабміну і ухвалення резолюції про недовіру уряду.

Питання про відповідальність Кабміну розглядається на засіданні парламенту не пізніше ніж через 10 днів після внесення його до порядку денного. У разі ухвалення резолюції прем'єр-міністр зобов'язаний подати заяву про відставку уряду.

Втім, поки для відставки Азарова в опозиції недостатньо голосів. У фракціях "Батьківщина", "Свобода" і УДАР всього 177 депутатів, тоді як для ухвалення резолюції необхідно 226 голосів.

Читайте також:

Опозиція погрожує акціями непокори у разі непризначення виборів мера Києва на 2 червня

Азарову не подобається, коли міністрів "хапають за рукави і ставлять питання"

Опозиція зібралася рятувати країну законом про імпічмент і скасуванням реформ Януковича

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...