Опозиція запідозрила Януковича у бажанні повністю позбутися парламенту

11 березня 2013 в 12:02

Розпуск Ради без призначення нових виборів вигідний президентові, який зацікавлений у відсутності парламенту.

Виктор Янукович
Відсутність парламенту вигідна президентові
Андрій Товстиженко, DT.UA

Депутат Верховної Ради, член фракції "Батьківщина" Микола Томенко припускає, що президент Віктор Янукович розпустить парламент, але при цьому позачергові вибори Ради не будуть призначені. Про це йдеться в повідомленні прес-служби депутата.

"Влада може піти на варіант, коли нинішній президент розпустить парламент, а рішення про проведення позачергових виборів Ради буде відкладено", - цитує прес-служба Томенка.

За його словами, аргументи на користь таких дій можуть бути знайдені різні - починаючи від відсутності коштів і закінчуючи неможливістю визначити варіант виборчого законодавства, за яким проводяться позачергові вибори.

Враховуючи це, опозиція повинна працювати над новим виборчим законодавством, щоб забезпечити демократичні вибори на основі пропорційної системи з відкритими списками.

"Потрібно мати чіткі гарантії того, що у разі невиходу з ситуації парламентської кризи, необхідно домагатися не тільки розпуску парламенту, але і призначення гарантованих нових виборів у Верховну Раду. А в ідеалі - одночасних парламентських і президентських виборів", - додав політик.

Томенко зазначив, що розпуск Ради без призначення нових виборів вигідний президентові, який зацікавлений у відсутності парламенту.

Читайте також:

Опозиція визначилася з кандидатом у президенти

Тягнибок виступає за дострокові парламентські і президентські вибори в Україні

Опозиція готова розблоковувати парламент заради Януковича

Рибак допустив розпуск парламенту Януковичем, але сподівається відновлення роботи Ради 19 березня

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • ол 8 марта, 13:00 щось я не розумію, чому автор акцентує на подробиці договору, окремі статті...Ціль позову украінскої влади до СОТ зовсім у другому: тягнути час, та віглядати поміркованим переговорником не бажаючи виконувати ні договор взагалі, ни окреми пункти і рішення. Навіть, коли Європа піде на поступки, наши шахраі вигадають щось інше. Ми на "вірному" шляху самоізоляції, тільки треба найти винуватців цього, і це точно не ми, а ... "підступна Європа та нахабні Сполучени Штати". Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...