Опозиція розпочала збір підписів під заявою про євроінтеграційні устремління України

21 лютого 2013 в 10:36

Опозиція почала ставити підписи під проектом заяви Верховної Ради "Про реалізацію євроінтеграційних прагнень України та укладення Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом".

Представники парламентської опозиції в четвер будуть домовлятися про подальші дії у Верховній Раді, яку вони блокують з вимогою забезпечення персонального голосування. "Ми не бачимо конструктивних дій з боку більшості, тому ми заблокували трибуну. Так і будемо блокувати", - повідомив заступник глави фракції "УДАР" Віталій Ковальчук.

За його словами, нарада пройде у залі засідань парламенту.

Ковальчук також зазначив, що депутати опозиційних фракцій у даний час ставлять свої підписи під проектом заяви Верховної Ради "Про реалізацію євроінтеграційних прагнень України та укладення Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом". За його словами, якщо представники більшості захочуть приєднатися до цієї заяви, вони теж можуть поставити свої підписи під нею.

Заступник голови фракції також зазначив, що не володіє інформацією, коли продовжаться переговори за участю керівників фракцій і голови Верховної Ради Володимиром Рибаком з питання розблокування парламенту і введення в ньому персонального голосування.

Нагадаємо, парламентський комітет з питань євроінтеграції більшістю голосів 20 лютого прийняв проект заяви Верховної Ради "Про реалізацію євроінтеграційних прагнень України та укладення Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом", у якому йдеться, що парламент "в рамках своїх повноважень забезпечить виконання рекомендацій щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, викладених у резолюціях Європейського парламенту і у висновках Ради ЄС, схвалених 10 грудня 2012 року на засіданні міністрів закордонних справ держав-членів ЄС".

Під час засідання профільного комітету було відзначено, що у четвер Верховна Рада відкриє свою роботу, і цей проект заяви буде внесено до порядку денного сесії і розглянуто у цей же день.

Читайте також:

У МЗС вважають, що ЄС зацікавлений в Угоді про асоціацію більше, ніж Україна

У Раді схвалили проект заяви щодо угоди про асоціацію з ЄС

Київ планує підписати після саміту Україна-ЄС чотири документи

Регіонали звинуватили опозицію у зриві асоціацію з ЄС за допомогою блокування Ради

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...