Топ Новини

Опозиція поки не буде шукати заміну Власенку в Раді

18 березня 2013 в 13:10

Яценюк пропонує не реєструвати нового кандидата у "Батьківщині" замість позбавленого мандата Власенка, а дочекатися рішення від ЄСПЛ і Конституційного суду.

власенко
Сергій Власенко

Опозиція вимагає не реєструвати нового депутата зі списку "Батьківщини" до остаточного вирішення питання про позбавлення мандата Сергія Власенка. Про це на Погоджувальній раді заявив лідер фракції "Батьківщина" .

"18 березня у Конституційний суд України направлено подання про офіційне тлумачення норм Конституції про можливість винесення судових рішень у справах, аналогічних справі Власенка", - повідомив депутат.

Таким чином, як пояснив Яценюк, у разі реєстрації нового народного депутата замість Власенка до рішення Конституційного суду і Європейського суду з прав людини, може вийти так, що повноваження Власенка будуть відновлені, а на його місці вже буде інший депутат.

"В парламенті буде два народні депутати, які пройшли за одним і тим самим списком", - відзначив Яценюк.

Крім того, він заявив, що опозиція продовжує наполягати на створенні тимчасової слідчої комісії з розслідування обставин позбавлення Власенка мандата і можливих фальсифікацій на парламентських виборах 2012 року.

Як повідомлялося, ВАСУ задовольнив позов голови Верховної Ради Володимира Рибака і достроково припинив повноваження народного депутата Сергія Власенка, який є захисником екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, у зв'язку з поєднанням ним мандата народного депутата України з адвокатською діяльністю.

Власенко подав у Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) скаргу на рішення суду про дострокове припинення депутатських повноважень. Крім того, була доповнена скарга Тимошенко в частині тиску на захист екс-прем'єра.

Читайте також:

Рибак заявив, що Власенка не раз попереджали про позбавлення мандата

Спікер парламенту хотів би позбавити депутатів недоторканності

ВАСУ до квітня вирішить, чи буде Верховний суд переглядати їхні рішення про позбавлення Власенка мандата

Коментарі
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...