Топ Новини

Опозиція на мітингу в Києві прийняла резолюцію з вимогами до влади

7 квітня 2013 в 17:18

Опозиція серед іншого вимагає переголосувати прийняті на "виїзному" засіданні Ради закони, скасувати пенсійну рефму, призначити вибори в Києві і звільнити всіх політв'язнів, зокрема, Юлію Тимошенко.

митинг оппозиции "Вставай, Украина!" в Киеве
vishneve.kiev.ua

Три опозиційні сили "Батьківщина", "УДАР" і "Свобода" сьогодні на мітингу "Вставай, Україно!" у Києві прийняли резолюцію, що складається з восьми вимог до влади.

Текст резолюції на мітингу зачитав заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв.

Після цього лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк офіційно оголосив про завершення опозиційної акції "Вставай, Україно!" у Києві, і мітингувальники почали розходитися.

Зокрема, у тексті міститься вимога переголосувати прийняті на "виїзному" засіданні Ради закони, скасувати пенсійну рефму, призначити вибори в Києві і звільнити всіх політв'язнів, зокрема, Юлію Тимошенко.

"Ми, учасники Всеукраїнського з'їзду депутатів місцевих рад і представники української громадськості, вимагаємо:

1. Прийняти на засіданнях місцевих рад, депутатами яких ми є, рішення про невизнання і невиконання на території цих рад "законів", "постанов" та інших рішень, прийнятих під час спроби узурпації влади.

2. Внести до порядку денного Верховної Ради законопроекти, які були "прийняті" 4 квітня 2013 р. на так званому виїзному засіданні парламенту, і розглянути їх на легітимному пленарному засіданні парламенту згідно з регламентом.

3. Не допустити так званого референдуму, який має на меті продовження президентських повноважень Віктора Януковича.

4. Негайно призначити вибори Київського міського голови і Київської міської ради на червень 2013 р.

5. Скасувати антинародну пенсійну реформу, як того вимагає більшість громадян України.

6. Відправити у відставку уряд Миколи Азарова, який привів до глибокої соціально – економічної кризи в Україні.

7. Оголосити проведення всеукраїнської акції протесту "Вставай, Україно!" у Києві в День Європи, 18 травня 2013 р., з вимогою провести дострокові президентські вибори після відсторонення від влади Президента Януковича, як головного узурпатора влади і порушника Конституції України.

8. Звільнити всіх політичних ув'язнених, зокрема, Юлії Тимошенко".

Читайте також:

Луценко виступив на мітингу опозиції по телефону

За півдня до акції опозиції до неї стягнули "Беркут"

Референдум за мажоритаркою стане кінцем демократії, - соціолог

За матеріалами: DT.UA
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Україна 13 декабря, 14:58 Опозиція має терміново виступити на мітингу де "будують Європу в україні" та розтлумачити мітингарям, що вони мають вимагати від влади прийняття європейських законів. Зокрема: 1 Про вибори, де право виборця буде не тільки обирати а й відкликати свого депутата. 2. Про місцеве самоврядування, який забезпечить дійсне виборне самоврядування. Та багато інших, які мають наблизити українську державу до цивілізаційних цінностей. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...