Топ Новини

Опозиціонери розповіли омбудсмену з Європи про знущання над Тимошенко

23 січня 2013 в 07:20

Представники опозиції від парламентських фракцій "Батьківщина" і "УДАР" розповіли про істотне погіршення ситуації з дотриманням прав людини в Україні.

Ситуація з Юлією Тимошенко буде відображена у щорічній доповіді уповноваженого Ради Європи з прав людини. Про це заявив заступник голови української делегації в ПАРЄ Сергій Соболєв після зустрічі з комісаром Ради Європи з прав людини Нільсом Мужніксом, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

За словами Соболєва, на зустрічі представники української опозиції від парламентських фракцій "Батьківщина" і "УДАР" розповіли про істотне погіршення ситуації з дотриманням прав людини в Україні як щодо рядових громадян, так і опозиції.

Він також зазначив, що українські депутати розповіли про події останніх днів навколо Тимошенко, а також жінок-депутатів, які приєдналися до акції громадянської непокори екс-прем'єра.

Зокрема, депутати звернули увагу уповноваженого Ради Європи з прав людини на те, що Тимошенко не може користуватися правом на телефонні розмови з близькими і з адвокатами, про щоденне відеоспостереження і про розміщення відео з камери в інтернеті.

Також опозиціонери розповіли про критичний стан здоров'я Юрія Луценка і про спроби фізичного знищення лідерів української опозиції.

За словами Соболєва, уповноваженого ПАРЄ проінформували про "останню кримінальну справу щодо Тимошенко і на основі фактів вказали на заангажованість, політичну вмотивованість і пряму зацікавленість у цій справі генпрокурора Віктора Пшонки і його заступників Рената Кузьміна, а також тих фінансових кланів, які після смерті Євгена Щербаня отримали всю його власність".

Під час зустрічі також зачіпалися питання порушення прав на мирні збори та свободу волевиявлення, винесення несправедливих судових вироків, зокрема, через графіті з зображенням президента Януковича.

Також уповноваженому ПАРЄ з прав людини був переданий аналіз ситуації з погіршенням свободи слова в Україні.

Читайте також:

Тимошенко нагадала, кому було вигідно вбивство Щербаня

Адвокат Тимошенко впевнений, що влада прискорить передачу справи про вбивство Щербаня до суду

Оприлюднено подробиці звинувачення Тимошенко у вбивстві Щербаня

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...