Огризко: Тимошенко може допомогти Януковичу розірвати газові контракти

12 вересня 2011 в 10:01
Якщо екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявить у суді, що підписувала газові контракти під тиском, цим вона допоможе президентові України Віктору Януковичу при їх розірванні з Росією.
ogrizko_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Таку думку висловив колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

«Питання в тому, чи було підписано угоду при взаємному розумінні та взаємній вигоді сторін. Я більш ніж упевнений в тому, що Україна підписала цю угоду під тиском. А якщо це так, то міжнародне право вважає такий договір недійсним», - сказав він.

«Тут повинна бути позиція самої Ю.Тимошенко. Вона могла б бути тією особою, яка може заявити про це, якщо це дійсно було так. А решта - це факти, які порівнюють ситуацію в Україні з Німеччиною, Польщею, Італією. І якщо ми бачимо, що умови підписані явно гірше, ніж в інших партнерів, то для об'єктивного судді це стане сигналом, що не все було так просто», - додав колишній міністр.

У той же час політик зазначив, що в даному випадку важливе і саме бажання Ю.Тимошенко давати свідчення, оскільки тоді «розвіється легенда про порятунок Європи і задоволену Москву».

Екс-глава МЗС також додав, що при відстоюванні державних інтересів, влада і опозиція зобов'язані діяти спільно. «Опозиція повинна, якщо це державні інтереси, підставити плече", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв оголосив перерву в засіданні до 15:00 27 вересня для належної підготовки підсудної до судових дебатів та забезпечення її права на захист.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...