ОБСЄ направить на парламентські вибори в Україну 680 спостерігачів

19 вересня 2014 в 12:42

Спостерігачі ОБСЄ будуть присутні на всіх етапах голосування та підрахунку голосів.

выборы президента Украины 25 мая, бюллетень
ОБСЄ проконтролює хід виборів

Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ направить на парламентські вибори в Україні 80 довгострокових і  600 короткострокових спостерігачів. Про це повідомила на брифінгу в Києві глава місії БДІПЛ ОБСЄ Тана де Зулуэта.

"80 довгострокових спостерігачів прибудуть в Україну наступного тижня, так само ми запросимо 600 короткострокових спостерігачів для того, щоб стежити за ходом подій в день голосувань", - сказав вона.

За словами Таны де Зулуэты, короткострокові спостерігачі прибудуть в Україну за день до виборів.

"Ми будемо готувати один проміжний звіт, а в день після голосування проведемо прес-конференцію, на якій представимо попередній звіт", - зазначила вона.

Голова місії підкреслила, що спостерігачі будуть оцінювати процес з точки зору його відповідністі як національному законодавству, так і відповідності зобов'язанням ОБСЄ та іншим міжнародним стандартам демократичних виборів.

Що стосується самого дня голосування, то спостерігачі будуть присутні і при відкритті виборчих дільниць, і в процесі голосування, і в ході підрахунку бюлетенів і визначення результатів голосування на всіх рівнях.

Як відомо, позачергові парламентські вибори пройдуть в Україні 26 жовтня.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...