Топ Новини

Обговорюючи кризу в єврозоні, США і ЄС не забули про Київ та Мінськ

29 листопада 2011 в 09:10
У рамках проведеного у понеділок у Вашингтоні саміту США-ЄС його учасники обговорювали в основному економічні питання, у першу чергу кризу в єврозоні. Разом з тим, Вашингтон і Брюссель чітко дали зрозуміти Києву і Мінську, що економічна криза не змусить їх забути про проблеми з демократією у Східній Європі.
flag_ukr_es_usa_euroflag_america2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Зокрема, сторони звернули увагу української влади на те, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко має право на «справедливий, прозорий і неупереджений процес» - це стосується як суду над нею, так і її права на апеляцію, йдеться у спільній заяві, зробленій за підсумками саміту.

Окрім того, США і ЄС закликали владу Білорусі «негайно звільнити і реабілітувати політичних в'язнів», а також вимагали від Мінська «прогресу на шляху поваги принципів демократії, верховенства права та прав людини».

Всі ці тези містяться в окремому пункті підсумкової заяви, присвяченої «східним сусідам ЄС», щодо яких, як сказано в документі, США і Євросоюз «спільно працюють для підтримки демократії, врегулювання застарілих конфліктів та сприяння економічній модернізації».

За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...