Топ Новини

Об'єднання українців РФ не ліквідують

24 травня 2011 в 11:25
Об'єднання українців Росії не буде ліквідовано. Про це повідомив речник міністерства закордонних справ України Олександр Дікусаров.

Він поінформував про те, що 21 травня відбувся 6-й позачерговий з'їзд ОУР, присвячений приведенню статутних положень ОУР у відповідність до законодавства РФ, на що вказував міністр юстиції РФ і що призупинило діяльність цієї загальноросійської громадської організації ще у листопаді 2009 року.

О.Дікусаров додав, що на з'їзді, на якому делегати представляли 45 регіонів РФ, було схвалено зміни до статуту об'єднання і обрано нову раду. «Результати з'їзду створюють нові сприятливі можливості для активізації роботи української сторони навколо ОУР, у першу чергу (для) уникнення її ліквідації», - сказав речник МЗС.

Нагадаємо, на початку року Мін'юст Росії звернувся до Верховного суду РФ з проханням ліквідувати Об'єднання українців Росії. «У результаті проведення перевірки було встановлено, що в порушення п. 2 ст. 15 Конституції Російської Федерації ОУР не дотримуються положення чинного законодавства та власного статуту», - йдеться у позовній заяві.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...