Топ Новини

Об'єднана опозиція закликала активістів припинити голодування «за мову»

13 липня 2012 в 12:04
Об'єднана опозиція солідарна з голодуючими під Українським домом, але закликає їх припинити голодування, оскільки «життя іншої людини, абсолютно очевидно, не є цінністю для Януковича», а також просить їх приєднатися до акції «Україна проти Януковича».
голодовка.jpg
soli.com.ua

Об'єднана опозиція «За Батьківщину», враховуючи погіршення здоров'я голодуючих і безпосередню загрозу їхньому життю, закликає громадських активістів біля Українського дому припинити голодування, яке вони проводять на знак протесту проти мовного законопроекту.

«Життя іншої людини, абсолютно очевидно, не є цінністю для Януковича, а чиясь смерть не зменшить його патологічної жадоби збагачення і не внесе ніяких коректив у напружений бізнес-план цього так званого президента. Це повинні усвідомити і самі голодуючі, і їхні батьки», - йдеться у повідомленні, поширеному прес-службою «Батьківщини».

- З-під Українського дому «швидка» забрала вже другу голодуючу

Голодування під Українським домом виконало свою місію, вважають в об'єднаній опозиції.

«Спільними діями громадськість, Об'єднана опозиція, «Свобода» та інші опозиційні сили змусили голову Верховної Ради відмовитися від підписання так званого закону. Його направлено президенту, і він не набув чинності. Зрозуміло, цей тактичний успіх не ліквідує загрози для української мови. Дамоклів меч буде висіти над нею, поки при владі залишиться Янукович - ідейний натхненник і головнокомандувач хрестового походу проти української мови. Саме тому Об'єднана опозиція «Батьківщина» розширює «мовний протест» і відкриває широкий рух «Україна проти Януковича», - йдеться у повідомленні.

Протест стартує в понеділок, і «Батьківщина» закликає учасників голодування приєднуватися до цього руху.

Читайте також:

Швидка забрала з-під Українського дому виснажену голодуванням дівчину

У кримінальних справах за протестами під Українським домом з'явилися перші фігуранти

Прокуратура порушила п'яту кримінальну справу через побитих під Українським домом

Опозиція оголосила про початок всеукраїнської акції «Україна проти Януковича»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...