Топ Новини

Об'єднана опозиція пообіцяла покарати винних у "політрепресії" і звільнити Тимошенко

30 липня 2012 в 06:49
В Об'єднаній опозиції вважають безперспективними спроби звертатися до чинної влади і особисто президента Януковича із закликами звільнити Тимошенко і Луценка.
5_07_lucenko lutsenko_tymoshenko__34_web.jpg
ZN.UA

Об'єднана опозиція "Батьківщина" заявляє, що після перемоги на парламентських виборах і формування більшості у Верховній Раді всі, хто винен у політичних репресіях, займався фальсифікацією кримінальних справ, будуть покарані за всією суворістю закону.

Про це йдеться у резолюції XI з'їзду Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" "Про припинення політичних репресій в Україні та звільнення політичних в'язнів - Юлії Тимошенко і Юрія Луценка", текст якої опублікований на сайті партії.

"Ми гарантуємо, що Юлія Тимошенко, яка є політичним лідером Об'єднаної опозиції, Юрій Луценко, інші в'язні будуть звільнені і повністю реабілітовані", - йдеться в резолюції.

В Об'єднаної опозиції вважають безперспективними спроби звертатися до чинної влади і особисто президента України Віктора Януковича із закликами звільнити Тимошенко і Луценка, оскільки розуміють, що "він до тремтіння в колінах боїться Юлії Тимошенко і Юрія Луценка на волі".

"Саме тому, ми вже не вимагаємо від Януковича звільнити політичних ув'язнених, оскільки розуміємо, що наскрізь злочинна чинна влада на це ніколи не піде", - говориться в резолюції.

- Тимошенко очолила партійний список Об'єднаної опозиції


Крім того, в разі перемоги на виборах, Об'єднана опозиція обіцяє "повернути Україну на європейський і демократичний шлях розвитку і вивести її з міжнародної ізоляції".

У тексті резолюції зазначено, що чинна влада не повернеться на демократичний шлях розвитку, незважаючи на будь-які рішення Європейського суду у справах політичних ув'язнених в Україні як би сильно не поглиблювалася міжнародна ізоляція України.

В Об'єднаній опозиції також заявили, що скасують і переглянуть всі "незаконні і антиконституційні рішення органів влади, зокрема, президента, Кабінету міністрів, Верховної Ради, Конституційного Суду та інших судів".

Зазначимо, що Тимошенко очолила затверджений раніше 30 липня партійний список Об'єднаної опозиції, Луценко увійшов до першої п'ятірки.

Читайте також:

У Києві проходить з’їзд Об’єднаної опозиції

Об'єднана опозиція і «Свобода» поділили мажоритарні округи

Партії визначилися з датами передвиборчих з'їздів

Об'єднана опозиція розраховує на 90 місць в парламенті за партійним списком

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...