Об'єднана опозиція домовилася з кримськими татарами про співпрацю на виборах

27 липня 2012 в 12:29
Представники Меджлісу будуть включені у виборчий список Об'єднаної опозиції. Кримські татари завжди підтримували національно-демократичні політичні сили і збираються робити це надалі.

Об'єднана опозиція «Батьківщина» і Меджліс кримсько-татарського народу підписали угоду про співпрацю на виборах. Відповідний документ був підписаний сьогодні головою Ради Об'єднаної опозиції «Батьківщина» Арсенієм Яценюком, керівником Центрального виборчого штабу Об'єднаної опозиції Олександром Турчиновим та головою Меджлісу кримсько-татарського народу Мустафою Джемілєвим.

«Сьогодні ми підписуємо угоду з Меджлісом кримсько-татарського народу і для нас це дуже важливий момент», - сказав Турчинов. Він зауважив, що представники Меджлісу будуть включені у виборчий список Об'єднаної опозиції. У той же час Турчинов відмовився сказати, яке місце в списку отримає Джемілєв, пославшись на те, що це рішення має приймати з'їзд. Крім того, за словами Турчинова, кримські татари будуть висувати своїх кандидатів у мажоритарних округах.

У свою чергу Джемілєв зауважив, що кримські татари завжди підтримували національно-демократичні політичні сили і збираються робити це надалі і підтримувати об'єднану опозицію. «Це рішення центрального з'їзду кримськотатарського народу», - сказав він. При цьому Джемілєв додав, що остаточно це рішення буде затверджено на зборах Меджлісу. «Завтра-післязавтра ми скликаємо Меджліс кримсько-татарського народу, де це рішення буде затверджено», - сказав він.

Читайте також:

Джемілєв і Чубаров балотуватимуться в Раду

Кримські татари затвердили національні прапор і гімн

Рада зайнялася відновленням прав депортованих кримських татар

Меджіліс запропонував опозиції підтримку кримських татар в обмін на два місця в парламенті

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...