Топ Новини

Обаму просять переглянути відносини з Росією через повернення Путіна

25 жовтня 2011 в 19:36
Лідер республіканської меншості в Палаті представників Конгресу США Джон Бонер розкритикував політику президента країни Барака Обами з «перезавантаження» з Росією, як таку, що суперечить цінностям та інтересам США, і закликав президента переглянути її перед майбутнім поверненням прем'єр-міністра Володимира Путіна в Кремль.

Д. Бонер попередив, що відповідь Росії на «розхвалену політику» Б. Обами була «не чим іншим як спробою відновити радянський стиль влади і впливу», повідомляє Reuters.

У своєму зверненні Д. Бонер також закликав адміністрацію Б. Обами зробити більше, щоб «примусити» Росію обмежити її зв'язки з Іраном, особливо в сфері ядерних і ракетних технологій.

Домагаючись більш жорсткого курсу, Д. Бонер закликав не погоджуватися на вступ Росії до СОТ, поки вона не вирішить територіальне питання з Грузією.

Після новин про те, що Володимир Путін збирається йти на президентські вибори в 2012 році, в Білому домі заявили, що США планують зберегти досягнутий прогрес щодо «перезавантаження» незалежно від того, хто стане наступним президентом Росії.

«Ми продовжимо розвивати успіх перезавантаження, хто б не був наступним президентом Росії, бо вважаємо, що це відповідає взаємним інтересам США і Росії в світі», - сказав тоді офіційний представник Білого дому Томмі Вітор.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...