Обама закликав політиків об'єднатися перед загрозою дефолту США

29 липня 2011 в 18:23
Республіканці і демократи поки не прийшли до єдиної думки про підвищення ліміту держборгу США, проте їх позиції вже не так далекі, як раніше. Про це заявив президент США Барак Обама у своєму телезверненні, щодо подолання бюджетної кризи в країні.

Б. Обама закликав обидві партії якомога швидше виробити єдину позицію щодо плану скороченню бюджетного дефіциту. Він зазначив, що з поточною кризою Сполучені Штати можуть впоратися самостійно, на відміну від природних катастроф, які неможливо передбачити, на зразок торнадо і землетрусів.

У ході своєї промови Б. Обама нагадав, що у політиків майже не залишилося часу, щоб домовитися. Якщо питання про підвищення ліміту держборгу країни не буде вирішене до 2 серпня, Сполученим Штатам загрожує технічний дефолт.

Дане звернення Б. Обами - вже друге з початку тижня, присвячене питанню бюджетної  кризи. У понеділок, 25 липня, він вже попереджав, що США опинилися в небезпечно близько до  дефолту, і заявляв, що пропозиція республіканців щодо зменшення бюджетного дефіциту за рахунок скорочення держвидатків проблему не вирішить.

Представники Республіканської і Демократичної партій в Конгресі до цих пір не можуть узгодити проект бюджету країни на 2012 рік і провести законопроект про підвищення ліміту держборгу. Обидві партії згодні, що витрати потрібно знизити, а ліміт держборгу збільшити, проте не можуть домовитися, як саме це здійснити.

На даний момент ліміт держборгу США становить 14,28 трильйона доларів, однак він був перевищений ще в травні поточного року.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...