Топ Новини

Обама оцінив статки своєї сім'ї на суму до ,3 млн

16 травня 2012 в 05:57
Барак Обама, річна зарплата якого дорівнює $400 тис., істотну частину доходів у минулому році отримав від продажу написаних ним ще до приходу в Білий дім книг. Вони принесли йому від $250 тис. до $2,1 млн. Вартість будинку в Чикаго, що належить Обамі, оцінюється на суму від 500 тис. до $1 млн.
Barack_Obama_Barack_Obama_010915_.jpg
zastavki.com

Президент США Барак Обама оцінив загальний фінансовий статок своєї родини на суму від ,6 млн до ,3 млн.

Білий дім оприлюднив у вівторок відповідні документи згідно з Законом про дотримання етичних норм членами уряду від 1978 року.

Цей нормативний акт зобов'язує високопоставлених федеральних службовців робити щороку надбанням гласності дані про свій фінансовий статок, в тому числі розкривати, якими цінними паперами - акціями компаній і держоблігаціями - вони володіють. Мета - запобігти можливим конфліктам фінансових інтересів.

Янукович оприлюднив декларацію: 16 мільйонів за літераторство

У 2010 році фінансовий статок першої пари Америки оцінювався на суму від 1,8 млн до 12 млн доларів.

Обама, річна зарплата якого дорівнює 0 тис., істотну частину доходів у минулому році отримав від продажу написаних ним ще до приходу в Білий дім книг "Мрії мого батька", "Сміливість надії" і "Про тебе співаю: послання моїм дочкам" . Вони принесли йому від 0 тис. до ,1 млн.

Вартість будинку в Чикаго, що належить Обамі, оцінюється на суму від 500 тис. до 1 млн доларів.

Нагадаємо, що основні доходи Януковича за минулий рік - це гонорари за його книги. Зокрема, 16,4 млн грн виплатила донецька друкарня «Новий світ» за кілька вже виданих ним книг і за право видавати його майбутні книги. Янукович пообіцяв направити свої авторські винагороди на благодійність. У минулому році в австрійському видавництві вийшла книга Януковича «Opportunity Ukraine», в якій журналісти виявили трохи більше ніж значну кількість плагіату. Після цього весь тираж цієї книги загадково зник.

Читайте також:

Опозиція оцінила статки Януковича і членів уряду в  мільярдів

Янукович пообіцяв направити свої авторські винагороди на благодійність

Українські топ-письменники: Гонорар Януковича - «відкат» і прояв корупції

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...