Топ Новини

Новий «збройний» скандал: американський посередник погрожує «Укроборонпрому» судом

5 жовтня 2012 в 14:16
У разі невиплати коштів посередницький контракт передбачає звернення до американських і швейцарських судів. В результаті збиток американської компанії доведеться відшкодовувати уряду України, тобто простим платникам податків.
BTR_spec_technika_voenniy_.jpg
topwar.ru

Концерну «Укроборонпром» загрожує судовий розгляд за невиплату американському посередникові 120 млн доларів при виконанні контрактів на постачання озброєнь.

У розпорядженні DT.UA є лист від 7 вересня 2012 року, спрямоване на адресу керівника концерну «Укроборонпром» Сергія Громова представником компанії-посередника Петером Шнуром. У листі міститься претензія на виплату українською стороною комісійних (мова йде про частину більш ніж 120 млн доларів, вже перерахованих комусь на рахунки в швейцарських банках, але так і не дійшли до офіційного посередника).
 
 
У листі Громову посередник дає десять робочих днів перерахування грошей і попереджає: якщо цього не відбудеться, то українській стороні доведеться відповідати в судовому порядку.
 
Нагадаємо, раніше суд США виніс вирок по виплаті техаському бізнесменові Говарду Лоурі 61 млн 750 тис. доларів від українсько-американських брокерів, які вирішили не платити йому комісійні за участь в угоді з Іраком щодо постачання озброєнь.
 
Зараз ще один посередник, який не отримав комісійних, виставив свої вимоги до «Укрспецекспорту» документально.
 
У разі невиплати коштів посередницький контракт передбачає звернення в американські і швейцарські суди. В результаті збиток американської компанії доведеться відшкодовувати уряду України, тобто простим платникам податків.
 
Подробиці читайте у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Дмитра Менделєєва «Багдадські злодюжки».
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...