Новий віце-прем'єр займеться європейською інтеграцією України

21 лютого 2012 в 12:45
Президент Віктор Янукович запропонував офіційно покласти функції із взаємодії з ЄС на нового віце-прем'єра. Раніше ці функції - неофіційно - виконував Андрій Клюєв.
ukr_euroflag.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову самому запропонувати кандидатуру віце-прем'єр-міністра, і покласти на нього відповідальність за взаємодію України з Європейським Союзом.

Як повідомляє прес-служба голови держави, про це він заявив під час засідання Ради регіонів у Києві у вівторок, 21 лютого.

"Враховуючи досвід роботи, що існує в Україні у питаннях європейської інтеграції, ми знаємо: ця робота потребує окремої уваги. Тому, будь ласка, Ви разом з віце-прем'єр-міністрами пропрацюйте на цим питанням і внесіть пропозицію", - сказав Янукович.

Президент додав, що раніше ці функції неофіційно виконував Андрій Клюєв.

Янукович запропонував внести це питання у сьогоднішнє рішення Ради регіонів, розширивши пункт, в якому йдеться про необхідність активізації взаємодії України з ЄС на рівні територіальних одиниць і розширення присутності українських регіонів у Комітеті Регіонів Євросоюзу - зокрема, шляхом визначення відповідальних за таку взаємодію в апаратах Ради міністрів Криму, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

Нагадаємо, минулої п'ятниці прем'єр Микола Азаров заявив, що ще не визначився з кандидатурою першого віце-прем'єра, але зробить цей вибір у найближчі дні.

Як повідомлялося, Віктор Янукович 14 лютого призначив першого віце-прем'єра Клюєва секретарем РНБО. А Раїсу Богатирьову - міністром охорони здоров'я і паралельно віце-прем'єром з гуманітарних питань.

Читайте також:

Поранений льотчик

Азарову поки не сказали, хто замінить Клюєва в уряді

Клюєв у РНБО займеться тим, що раніше всі недооцінювали


На новій посаді Клюєв займеться виборчою кампанією Партії регіонів

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...