Топ Новини

Новий свідок від ГПУ в справі Тимошенко заявив, що не може свідчити

15 серпня 2011 в 07:27
Заступник директора Інституту держави й права ім.Корецкого Володимир Нагребельний у Печерському суді Києва заявив, що не може бути свідком у справі Юлії Тимошенко.
sud_zal_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Відповідно до статті 68 КПК, я не можу бути свідком, оскільки мені не відомі жодні факти й жодні обставини в цій кримінальній справі. Тому я повинен бути залучений як фахівець, експерт", - зазначив В. Нагребельний, коли Р. Кірєєв запропонував йому дати вільні пояснення.

За словами В. Нагребельного, в інститут надійшло подання Генпрокуратури, з підписом Тетяни Корнякової, з проханням дати правову оцінку газовим контрактам та юридичну оцінку директивам. Таку експертизу проводив Нагребельний.

За його словами, інститут здійснив аналіз, дав висновок та направив до ГПУ. В. Нагребельний підкреслив, що пізніше ГПУ ще раз зверталася з аналогічним проханням. "Уже з підписом Кудрявцева, в другому поданні ГПУ просила знову уточнити деякі положення, дати юридичну оцінку контрактам», - розповів він.

В. Нагребельний повідомив, що ці документи є в матеріалах справи. "Я можу тільки дати пояснення щодо своєї оцінки, чому я зробив такі висновки. А що стосується обставин справи, вони мені зовсім не відомі", - сказав він.

Тим часом Р. Кірєєв зазначив, що В. Нагребельного допитають як свідка, й запропонував прокурорам поставити питання.

Нагадаємо: раніше захист Ю. Тимошенко просив долучити до справи експертизу Інституту держави і права ім.Корецкого. На думку екс-прем'єра, висновки інституту підтверджують, що газові угоди підписано без порушень закону.

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...