Топ Новини

Новий голова СБУ виявився спеціалістом з безпеки на фірмі Януковича

12 січня 2013 в 12:38

За офіційною біографією Олександра Якименка, він у 2007-2008 роках працював спеціалістом управління внутрішньої безпеки корпорації "МПС" у Донецьку, яку пов'язують з Рінатом Ахметовим і президентом Віктором Януковичем.

якименко сбу
www.3dsmodels.com

Новий голова СБУ Олександр Якименко раніше працював спеціалістом з охорони на фірмі Віктора Януковича. Про це з посиланням на офіційну біографію Якименко, нарешті опубліковану на сайті СБУ, повідомляє "Українська правда".

Згідно з нею, до 2007 року при уряді Януковича Якименко працював "на оперативних і керівних посадах у Службі безпеки України". Однак у 2007 році уряд Януковича йде у відставку, і Якименко також втрачає посаду в СБУ.

В 2007-2008 роках працював спеціалістом управління внутрішньої безпеки корпорації "МПС", місто Донецьк", - йдеться в біографії.

Як відзначає видання, під скромною абревіатурою "МПС" ховається корпорація "Міжрегіональний промисловий союз", власником якої на 99% є компанія "Лемтранс", найбільший приватний вантажний залізничний перевізник України. А "Лемтранс", починаючи з червня 2007 і до кінця минулого року, був під контролем Ріната Ахметова і Віктора Януковича. При цьому частка президентської сім'ї була захована на фірму "СПС Груп", за якою ховається "охоронець" резиденції "межигір'я", стверджує видання.

Після роботи в корпорації "МПС" в біографії нового глави СБУ - провал: "2008 - 2010 роки - працював на тимчасових роботах без укладання трудових угод".

Потім Янукович у 2010-му стає президентом, і "спеціаліст управління внутрішньої безпеки корпорації "МПС" спочатку йде керівником СБУ в Севастополь, а згодом - у Донецьку область. Далі в липні 2012 року Якименко стає першим заступником голови СБУ, а в 2013 - керівником всій спецслужби.

Читайте також:

Янукович пообіцяв "зважати на думку професіоналів" при реформуванні СБУ

Силовий та економічний блоки нового Кабміну будуть зосереджені в руках "Сім'ї"

Начальник управління СБУ в боротьбі з корупцією носить годинник, на який йому потрібно працювати більше року (фото)

 

 

За матеріалами: Українська правда
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...