Норми нового Кримінально-процесуального кодексу не будуть поширюватися на Тимошенко

12 листопада 2012 в 09:34
Один з творців нового КПК, представник адміністрації президента Андрій Портнов повідомив, що на осіб, які пройшли кримінально-правову процедуру до ухвалення кодексу, його дія не поширюватиметься.
timoshenko.jpg
ZN.UA

Новий Кримінально-процесуальний кодекс, який вступає в дію наступного тижня, не вплине на розслідування справ щодо Юлії Тимошенко.

Про це в інтерв'ю газеті «Коммерсант-Украина» заявив керівник Головного управління з питань судоустрою АП Андрій Портнов.

«На розслідування будь-яких справ закон впливає  докорінно. Наприклад, він пом'якшує міру запобіжного заходу за ненасильницький злочин», - сказав він.

«Але на осіб, які пройшли кримінально-правову процедуру до ухвалення цього кодексу, його дія, звичайно ж, не поширюється», - додав Портнов, відповідаючи на запитання видання щодо Тимошенко.

Він також заявив, що норма нового КПК про те, що захисниками можуть стати тільки адвокати, зареєстровані в реєстрі, не буде стосуватися захисників, що вступили в процес до нового КПК.

«Все, що було до 20 листопада, - родичі, близькі - все залишається. Або якщо, наприклад, народний депутат Іванов захищав громадянку Сидорову, то після 20 листопада цей народний депутат буде захищати Сидорову так само, як і раніше», - сказав Портнов.

«Шкода, що представники деяких політичних сил, які забули прочитати закон, впродовж півроку систематично дезінформували українське суспільство, що, мовляв, кодекс зроблений для того, щоб обмежити чиїсь права на захист», - додав він. ! zn

Читайте також:

Тимошенко відмовилася від участі в суді у справі ЄЕСУ через «політичний протест»

Лутковська «дозволила» Тимошенко голодувати і відмовилася допомагати лікарям та тюремникам

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...