Топ Новини

Нобелівський лауреат передбачив розквіт України

23 вересня 2011 в 17:28
Пол Кругман, лауреат Нобелівської премії з економіки, у своєму ексклюзивному інтерв'ю журналу "Корреспондент" пророкує захід Греції і розквіт України. І безкоштовно дає ключ до економічного успіху - децентралізація і створення можливостей для розвитку.

Професор Прінстонського університету П. Кругман під час восьмого саміту YES у Криму розповів, що в України є ресурси, населення і прекрасне географічне положення.

"Це перевага - бути частиною великого європейського майданчика. Я хочу вірити, що через покоління ви будете вже повноцінною європейською економікою. В Україні є для цього всі складові", - пояснив він.

При цьому експерт вказав і на той факт, що Україна має експортно орієнтовану економіку, продає сталь, ціна на яку дуже прив'язана до ситуації на світових ринках.

"Тому Україна залежить від цих злетів і падінь цін. Але наразі не схоже на те, що Україна знаходиться на порозі кризи, і це добре", - додав П. Кругман.

Говорячи про поради українському уряду, нобелівський лауреат сказав, що головне, - це не мати великих заборгованостей.

"Крім цього, країну, яка зберегла гнучкість і маневреність, меншою мірою зачепить криза. Зараз Україна веде переговори про економічну інтеграцію з Європою. Я повністю підтримую торгову інтеграцію, вона обов'язкова, а от з валютою (введення євро) я б почекав" , - сказав він.

Водночас, експерт порадив українцям бути акуратними і ввічливими в фінансових питаннях: "Це помилка - вважати, що гарні часи ніколи не закінчаться".

"Багато хто думав, що ціни на житло можуть тільки зростати, що в них завжди буде хороша робота, але це не так. Я знаю, що й українці брали кредити, не маючи гарантій. Не треба багато витрачати, робити інвестиції та брати кредити, якщо ви в цьому нічого не тямите", - резюмував він.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...