Топ Новини

Німецькі та українські лікарі зійшлися на тому, що Тимошенко потрібні вісім тижнів спокою

30 липня 2012 в 15:17
Німецькі лікарі сподіваються, що судові інстанції дозволять Юлії Тимошенко продовжити лікування і забезпечать їй період спокою на 8 тижнів: протягом цих тижнів не повинно створюватися ніяких додаткових стресових ситуацій.
636555216.jpg
Фото: з офіційної сторінки Юлії Тимошенко у Facebook
Німецькі лікарі сподіваються, що українська влада і, зокрема, судові інстанції, дозволять екс-прем'єру Юлії Тимошенко продовжити лікування і забезпечать їй період спокою на 8 тижнів.
 
"Ми сподіваємося, що буде прийнято все-таки це досить розумне рішення, і ми намагаємося зараз знайти порозуміння з боку політиків, з боку судів і так далі", - сказав журналістам глава клініки "Шаріте" Карл Макс Айнхойпль в понеділок в Києві після спілкування з главою МОЗ України Раїсою Богатирьовою.
 
Глава клініки "Шаріте" підкреслив, що у німецький лікарів "була конструктивна бесіда" з міністром охорони здоров'я України.
 
"У цій бесіді ми мали можливість чітко висловити нашу медичну позицію. Звичайно ж, пані міністр також змогла висловити свою позицію з точки зору українських лікарів. Ми прийшли до єдиної думки, що лікування триватиме, і буде тривати з боку німецьких лікарів і з боку українських лікарів", - сказав К.Айнхойпль.
 
"Ми обговорили можливість, що протягом найближчих 8 тижнів без переривання цей період повинен бути наданий для ефективного лікування пані Тимошенко, протягом цих 8 тижнів не повинно створюватися ніяких додаткових зовнішніх стресових ситуацій ... це стосується, в першу чергу, проведення судових процесів", - підкреслив глава клініки "Шаріте".
 
Він підкреслив, що в розмові з міністром охорони здоров'я німецькі лікарі прийшли до єдиної думки: "Ми підготуємо рекомендації з лікування пані Тимошенко разом з українською стороною. І, згідно з цими рекомендаціями, триватиме лікування найближчим часом".
 
Айнхойпль зазначив, що спокій Ю.Тимошенко необхідний, в першу чергу, "з терапевтичної точки зору. Ніщо не повинно заважати їй в лікуванні".
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...