Топ Новини

Німецькі лікарі проти участі Тимошенко в судовому процесі

24 червня 2012 в 06:30
Засідання з ЄЕСУ має відбутися 25 червня. Комісія МОЗ вже рекомендувала Київському райсуду Харкова створити належні умови для перебування екс-прем'єра на судовому засіданні. Однак глава берлінської клініки "Шаріте" заявив, що Тимошенко не слід відправляти в суд в найближчі дні, оскільки це зведе нанівець всі зусилля лікарів за останні тижні.

Глава берлінської клініки "Шаріте" Карл Макс Айнхойпль, який 23 червня відвідав екс-прем'єра України Юлію Тимошенко, що проходить лікування в харківській лікарні "Укрзалізниці", висловився проти її участі в судовому засіданні, запланованому на 25 червня.

За його словами, екс-прем'єра не слід відправляти в суд в найближчі дні, оскільки це зведе нанівець всі зусилля лікарів за останні тижні. Як зазначив глава берлінської клініки, через кілька тижнів стан здоров'я пацієнтки може стабілізуватися. Тоді й можна було б продовжити процес.

Тимошенко, у якої діагностували міжхребцевих грижу, знаходиться на лікуванні в харківській лікарні з 9 травня, її лікуванням позмінно займаються німецькі лікарі. Раніше вона не раз заявляла, що не довіряє лікарям пенітенціарної системи України.

Разом з Айнхойплем 23 червня в Харків прибула заввідділенням "Шаріте" Анетт Райсхауер, яка буде новим лікуючим лікарем Тимошенко. Вона вже була в Харкові з 21 по 28 травня. Як довго вона пробуде в Україні цього разу, поки невідомо.

-Захист Тимошенко обурена наміром влади насильно доставити екс-прем'єра в суд

Печерський районний суд Києва в жовтні минулого року засудив Тимошенко до семи років в'язниці за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з РФ в 2009 році. Захист оскаржила вирок в апеляційному суді, який залишив вердикт в силі, після чого була подана касація. Вищий спеціалізований суд України в цивільних і кримінальних справах почав розгляд касаційної скарги захисту екс-прем'єра на рішення суду першої інстанції, однак через те, що Тимошенко за станом здоров'я не може брати участь у судових засіданнях, розгляд касації перенесено на 26 червня.

Крім того, в даний час в Харкові проходять судові засідання ще за звинуваченням Тимошенко щодо діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України». 28 квітня суддя Київського райсуду Харкова ухвалив відкласти розгляд по суті справи екс-прем'єра щодо діяльності корпорації ЄЕСУ до 10:00 21 травня, оскільки вважає неможливим проводити засідання за відсутності обвинуваченої. При цьому в ході обговорення заяви Тимошенко захист екс-прем'єра наполягав на тому, що слухання справи необхідно не відкласти, а припинити до повного одужання обвинуваченої.

-Янукович поспівчував Тимошенко і побажав їй якнайшвидшого завершення судів


17 травня медична комісія, яка займається лікуванням екс-прем'єра, заявила, що вважає неможливим її присутність на засіданні. Державні обвинувачі 18 травня повідомили, що будуть просити суд перенести засідання у справі в зв'язку з тим, що підсудна Тимошенко перебуває зараз у харківській лікарні, де проходить реабілітаційний курс процедур.

21 травня засідання було перенесено на 25 червня. Комісія Міністерства охорони здоров'я рекомендувала Київському райсуду Харкова створити належні умови для перебування екс-прем'єра на судовому засіданні.

Читайте також:

Власенко: Рішення Євросуду дозволить Тимошенко вийти на свободу

До Тимошенко прилетів ще один німецький лікар

Європейський суд призначив розгляд скарги Тимошенко на 28 серпня

Розгляд касації у справі Тимошенко перенесли на 26 червня

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...