Німецькі лікарі підтвердили, що Тимошенко хвора і потребує госпіталізації

7 березня 2012 в 17:00
Українські та німецькі медики домовилися щодо діагнозу Тимошенко та її подальшого лікування.
tymoshenko.jpg
tymoshenko-vona.com

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко хвора і потребує лікарняного стаціонару. Про це заявили німецькі лікарі, які були в складі комісії з медичного обстеження екс-прем'єр-міністра.

Зокрема, за словами доктора наук в галузі неврології, професора і голови правління установи «Шаріте - Університетська медицина» (Берлін) Карла Макса Айнгойпля, «Юлія Тимошенко хвора, і її необхідно далі лікувати».

Українські та німецькі лікарі сказали, що домовилися щодо діагнозу Тимошенко та її подальшого лікування.

Діагноз Ю.Тимошенко встановлювали на основі трьох складових, а саме - обстеження Ю.Тимошенко в колонії, докладного опитування хворої на предмет її скарг та на основі магнітно-ядерної томографії. Німецькі лікарі поставили діагноз Ю.Тимошенко без даних аналізу крові. Пацієнтка не погодилась здавати кров на аналіз. Про це сказав К. М.Айнгойпль одразу після трьохгодинної наради українських та німецьких лікарів щодо здоров’я Ю.Тимошенко.

«Якби пані Тимошенко потрапила до німецької лікарні з такою проблематикою захворювання, яка в неї є, то були б проведені звичайні рутинні аналізи крові. Але в тій ситуації, в які вона наразі перебуває, хвора не дала згоди на проведення аналізу крові», - зазначив лікар..

Згодом він додав, що аналіз крові не такий уже й необхідний.

Німецькі лікарі, які встановлювали діагноз Тимошенко, запевнили, що українська сторона надала для цього всі можливості, і ні в чому не перешкоджала.

"Ми мали всі можливості уважно обстежити пані Ю.Тимошенко. Ми не мали жодних перепон чи перешкод для цього обстеження. Українська сторона уважно і шанобливо поставилась до нас і до нашої роботи", - сказав доктор наук у галузі травматології, професор клініки «Шаріте – університетська медицина» (Берлін) Норберт ГААС.

Читайте також:

У МЗС пояснили, чому представників ОБСЄ не пустили до Тимошенко

Україна виконає рішення Європейського суду щодо Луценка і Тимошенко, - джерело

Томенко знає, як можна врятувати Тимошенко і Луценко

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...