Топ Новини

Німецькі медики розповіли, як можна відвезти Тимошенко в Київ

28 лютого 2013 в 21:16

Німецькі лікарі прописали Тимошенко гімнастику і рекомендують везти її на суд у Київ на "швидкій".

Юлия Тимошенко
Тимошенко прописали лікувальну гімнастику

Перевозити екс-прем'єра Юлію Тимошенко на судове засідання у Київ слід тільки у кареті "швидкої допомоги", вважають лікарі німецької клініки "Шаріте". Вони також рекомендували забезпечити їй в суді можливість сидіти, "більш-менш розслабившись".

"Якщо мова все-таки зайде про транспортування пацієнтки з Харкова до Києва, ми вважаємо, що воно може здійснюватися тільки в спеціальному медичному транспортному засобі, тобто в машині "швидкої допомоги", - сказав голова правління клініки Карл-Макс Айнхойпль на брифінгу біля ЦКЛ №5 у четвер, 28 лютого.

Він звернув увагу, що під час судового засідання, яке триває кілька годин, пацієнтці повинні бути забезпечені відповідні зручні умови - можливість для сидіння.

"Уявіть собі, що людина з дуже сильним болем у спині має кілька годин сидіти на стільці. Тоді ви зрозумієте, які проблеми можуть виникнути. Потрібно запропонувати таку можливість пацієнтці, щоб вона могла сидіти більш-менш розслабившись. Це положення не повинно здійснювати тривале навантаження на суглоби", - сказав Айнхойпль.

Він зауважив, що поїздка з Харкова в Київ для людини, у якої болить спина, "не є досить приємним заняттям". Але підкреслив, що рішення їхати чи ні на судове засідання приймають не лікарі, а сама пацієнтка і її адвокати.

Крім того, німецькі медики прописали Тимошенко лікувальну гімнастику, щоб вона змогла "навчитися знову пересуватися без допомоги, без опори", повідомила лікар Аннет Райссхауер.

"Лікувальна гімнастика повинна виконуватися за допомогою спеціальних тренажерів. Разом з медичною комісією (українськими лікарями - прим. ред.) ми розробили план терапевтичних заходів, і ми будемо і надалі спостерігати за виконанням рекомендацій", - зазначила Райссхауэр.

За її словами, ЦКЛ №5 має тільки частину необхідних тренажерів.

Читайте також:

Пенітенціарна служба поскаржилася, що Тимошенко обманює німецьких лікарів

Тимошенко попросила спостерігачів від Європарламенту допомогти їй потрапити на суд у Київ

ЗМІ: Янукович пропонував Заходу забрати Тимошенко назавжди

МОЗ визначив: Тимошенко не потребує подальшого лікуванні в стаціонарі

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • олександр 1 марта, 00:02 у якого затриманого можуть бути такі умови ?? Все робиться для піару.Всі політики хочути за крадіжки чи пограбування сідіти тилільки в конфортних умовах. томувідносно Ю.В.такі склоки. Не одна держава не сказала що Ю.В. політичний в'язень, тільки про вибіркове провосуддя.Якщо сядить привладний на час олімпіади покупець Hundai то він би показав, що перед законом всі рівні.А так всі однакові. Ніхто не хоче сажати своїх. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...