Топ Новини

Німецькі лікарі не знають, коли їх пустять до Тимошенко

25 лютого 2013 в 11:01

У партії екс-прем'єра запевняють, що ще 23 лютого німецькі лікарі планували обстежити Тимошенко, проте з надуманих причин тюремники відмовили у зустрічі.

Юлия Тимошенко
Юлія Тимошенко
Німецькі лікарі з берлінської клініки "Шаріте", які у понеділок повинні були прибути до Харкова до екс-прем'єра України Юлії Тимошенко, досі не отримали від української сторони інформації про дату і дозвіл на цю зустріч, повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

"23 лютого німецькі лікарі планували обстежити Юлію Тимошенко, проте з надуманих причин тюремники відмовили у зустрічі. Медики клініки "Шаріте" досі так і не мають інформації щодо можливої дати зустрічі. З надуманих причин лікарям не дозволили зустрітися з Юлією Тимошенко у суботу, а тепер, незрозуміло на яких підставах, тягнуть з відповіддю щодо дати приїзду", - йдеться у заяві прес-служби "Батьківщини", поширеній у понеділок, 25 лютого.

У прес-службі також відзначили, що мотиви влади у відмові лікарям у відвідуванні Тимошенко на вихідних "не витримують ніякої критики", оскільки медики з "Шаріте" неодноразово приїжджали до пацієнтки у суботу-неділю для обстеження та контролю лікування.

"Невизначеність питання щодо приїзду німецьких лікарів з боку влади означає тільки одне - режим має намір продовжувати провокації щодо Юлії Тимошенко і цілеспрямовано не допускає до лідера опозиції незалежних лікарів, щоб так звані "медичні комісії", підконтрольні Банковій, продовжували поширювати брехню щодо стану здоров'я Юлії Тимошенко", - підкреслюється в заяві.

Державна пенітенціарна служба повідомила, що не може організаційно забезпечити роботу в Харкові міжнародної медичної комісії з екс-прем'єром Тимошенко в ЦКЛ №5 у вихідний день – суботу, 23 лютого.

За інформацією прес-служби ДПтС, оскільки мова йде про роботу міжнародної медичної комісії у складі більше 10 осіб, є необхідність в організації, з точки зору режиму та охорони, перебування всіх членів цієї комісії на території ЦКЛ №5 (на території блоку утримання засудженої).

ДПтС через Міністерство закордонних справ України проінформувала представників посольства та клініки "Шаріте" про свою готовність організаційно забезпечити роботу медкомісії за участю німецьких лікарів з понеділка, 25 лютого.

Читайте також:

Українські та німецькі лікарі спільно обстежать Тимошенко

Після розпорядження Януковича в палаті Тимошенко пообіцяли припинити стеження

Янукович вирішив припинити стеження за Тимошенко

Соратниці Тимошенко розповіли, що за камерами в її палаті спостерігають 15 чоловіків

 

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...