Топ Новини

Німеччина поки проти ратифікації Угоди про асоціацію з Україною

30 березня 2012 в 09:18
Німецький парламент вважає неможливою на даному етапі ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною на через регресу в процесі реформ.

Ратифікація Угоди про асоціацію між Україною і ЄС у німецькому Бундестазі на даному етапі неможлива, заявив голова парламентського комітету у справах ЄС, депутат від правлячого Християнсько-демократичного союзу Гунтер Кріхбаум.

«Безумовно, відносини України і Європейського союзу ставатимуть більш інтенсивними. Зрештою, Україна є учасницею Східного партнерства, яке Євросоюз підтримує зі своїми сусідами на Сході. Але якщо говорити про парафування Угоди про асоціацію, то йдеться про технічне завершення роботи над документом. Однак справа ще далеко не зроблена. Адже перш ніж угода набере чинності, її мають схвалити всі країни-члени ЄС. Утім, такої готовності наразі немає», - сказав він в інтерв’ю Deutsche Welle.

Він наголосив, що у Європейського союзу є певні стандарти і цінності.

«Україна заявляє про своє прагнення дотримуватися цих цінностей. Йдеться про засади правової держави, демократії, дотримання свободи слова і багато іншого. Ми хочемо бачити відповідні зусилля і серйозний поступ, підтримку громадянського суспільства. Всього цього ми нині не бачимо. На жаль», - підкреслив німецький депутат.

Говорячи про судові процеси над Юлією Тимошенко і Юрієм Луценком, він підкреслив, що це «лише верхівка айсберга».

«На жаль, ми бачимо регрес у процесі реформ. Свого часу Україна вже була далі на шляху становлення демократичних структур. Коли ми говоримо про цінності Європейського союзу, їх треба не лише поділяти, ними треба керуватися. Коли Україна здійснює реформи, вона робить це не на догоду Німеччині або Європейському союзу, а на благо власних громадян. Тут ще багато роботи», - зауважив Кріхбаум.

Регрес, за його словами, стосується, насамперед, розбудови незалежного правосуддя, структур правової держави, а також свободи ЗМІ.

Нагадаємо, 30 березня має відбутися парафування Угоди про асоціацію України та ЄС, включаючи Угоду про глибоку та всеохоплюючу зону вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом.

В грудні 2011 року Європейський союз відмовився підписувати з Україною вже готову Угода про асоціацію в зв'язку з негативною оцінкою того, що відбувається в країні.

Читайте також:

Єврокомісар Фюле: Для євроінтеграції України необхідні глибокі демократичні реформи

Київ і Брюссель знаходяться на роздоріжжі, — ЄС

Брюссель вимагає від України виконати політичні умови для підписання Угоди про асоціацію


Азаров визнав, що процес євроінтеграції України зайшов у глухий кут

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...