Топ Новини

Німеччина обіцяє пом'якшити візовий режим у 2012 році

27 грудня 2011 в 16:40
МЗС Німеччини оголосив про проведення в наступному році низки заходів, спрямованих на лібералізацію порядку одержання німецьких віз іноземними громадянами. Як повідомляє РІА новини, про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле.
germany_110887164.jpg
Getty Images/Fotobank

 З його слів, нововведення значно спростять одержання віз більш ніж для половини заявників, у тому числі для співробітників декількох тисяч іноземних компаній. Основними ініціаторами лібералізації візового законодавства є німецький МЗС, представники німецького бізнесу, а також спеціальна міжфракційная група депутатів бундестагу.

"Я виступаю за ліберальну візову політику, що відображає роль Німеччини в глобалізованому світі", - заявив Вестервелле.

Як повідомив глава німецької дипломатії, головними нововведеннями стануть доступність в інтернеті будь-яких заяв про видачу німецької візи, а також можливість одержання в'їзних документів не тільки в диппредставництвах країни, але й у німецьких зовнішньоторговельних палатах, а для громадян деяких країн - навіть у спеціально створених для роботи з візами комерційних установах.

Крім того, планується значно скоротити терміни обробки заявок на видачу віз і перейти на безготівкову оплату візових зборів, повідомив міністр.

На його думку, плановані заходи будуть відігравати величезну роль для великих за площею країн, наприклад, для Росії, громадяни якої найчастіше змушені здійснювати дорогі поїздки в інші міста, тільки щоб подати в німецьке консульство заяви про видачу візи.

Всупереч існуючій в Німеччині думці, вважає Вестервелле, спрощення візового режиму анітрохи не позначиться на безпеці країни.

"Це не суперечить інтересам нашої безпеки", - сказав він.

Як повідомлялося, Польща не буде вводити безвізовий режим для українців і громадян інших країн на час проведення фінальної частини Євро-2012.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...