Німеччина має намір блокувати підписання Угоди про асоціацію з Україною, поки Тимошенко у в'язниці

18 жовтня 2012 в 04:19
Після зустрічі з дочкою Тимошенко, голова комітету з європейської інтеграції німецького Бундестагу Гюнтер Кріхбаум Бундестаг заявив, що Німеччина не схвалить асоціацію України з Європейським Союзом, поки справу екс-прем'єра не закрито.
tymoshenko.jpg
byut.com.ua

Німецький парламент заблокує Угоду про асоціацію з Україною, поки Юлія Тимошенко не буде звільнено. Про це заявив глава комітету з європейської інтеграції німецького Бундестагу Гюнтер Кріхбаум після зустрічі з дочкою Тимошенко Євгенією.

«Угоду про асоціацію ЄС з Україною буде заблоковано. Я, як голова комітету Бундестагу з європейської інтеграції, буду це рекомендувати, поки справу Юлії Тимошенко не закрито. Для нас ця справа є символом того, як в Україні ставляться до прав людини та демократії. До цього можна бути байдужим», - сказав Кріхбаум, слова якого наводить прес-служба партії Батьківщина.

Окрім того, він підкреслив, що для Європейського Союзу є дуже важливим те, як пройдуть парламентські вибори в Україні. «Міжнародне співтовариство спостерігає за виборчим процесом в Україні і буде проводити розслідування, якщо будуть зафіксовані порушення», - сказав Кріхбаум.

Нагадаємо, 30 березня 2012 глави делегацій на переговорах України і Європейського союзу парафували Угоду про асоціацію, включаючи поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі. 19 липня представниками України і Європейської комісії в Брюсселі було парафовано текст угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, який є невід'ємною частиною угоди про асоціацію.

Однак у Європі сумніваються в готовності України до угоди. Зокрема, міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт за підсумками зустрічі з послом Швеції в Україні 12 червня в Стокгольмі написав у своєму блозі, що євроінтеграцію України зупинено, і подальший розвиток подій залежить від керівництва країни та ключ до розв'язання цієї ситуації в руках української влади.

Українська ж влада вважає, що країна семимильними кроками рухається в Європу. Зокрема, за словами прем'єр-міністра Миколи Азарова, «темп просування України на шляху євроінтеграції не сповільнився, а — навпаки — прискорився»
.

Читайте також:

ЄС недостатньо чесних виборів в Україні для підписання угоди про асоціацію

Європарламент рекомендував ратифікувати угоду про асоціацію тільки після виконання Україною всіх умов

Янукович розповів про підготовку до ратифікації угоди про асоціацію з ЄС: робота продовжується

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...