Немиря: У стінах ПАРЄ не хочуть слухати свідка з боку звинувачення Костянтина Грищенка

25 січня 2012 в 11:42
Європейські політики вважають, що з боку Костянтина Грищенка неприйнятно говорити стосовно справи Юлії Тимошенко у стінах ПАРЄ, оскільки він був свідком обвинувачення в суді над екс-прем'єром.

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко не має права обговорювати з європейськими дипломатами і політиками питання про умови утримання Юлії Тимошенко. Таку думку висловив бютівець Григорій Немиря у Страсбурзі, де проходить перша сесія ПАРЄ 2012 року.

"Костянтин Грищенко зустрічається з різними політичними групами і з президентом ПАРЄ і розповідає, в яких відмінних умовах утримується Юля Тимошенко. Але я говорив з кількома європейськими політиками і вони вважають, що з боку пана Грищенка в принципі неприйнятно говорити щодо справи Юлії Тимошенко або обговорювати її у цих стінах, оскільки Костянтин Грищенко був свідком обвинувачення в суді у справі екс-прем'єра", - заявив він.

Григорій Немиря вважає дивним те, що міністр розповідає, що Юлія Тимошенко перебуває у найкращій європейській в'язниці в Україні.

"Це нонсенс, тому що вона в принципі перебуває у в'язниці незаконно. Але про це вони чомусь мовчать", - сказав він.

Як відомо, у середу, після зустрічі з президентом ПАРЄ Жан-Клодом Міньйоном Грищенко заявив, що Юлія Тимошенко отримує найкраще медичне обслуговування, яке можливе в Україні, і перебуває в найкращих умовах.

Читайте також:

Тимошенко згодна на обстеження німецькими лікарями

Тимошенко 20 разів відмовляла медикам в обстеженні

Турчинов: Тимошенко втратила свідомість після прийому ліків

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...