Топ Новини

Немиря: Кузьмін розповів депутатам ЄП те ж саме, що і в телешоу

22 листопада 2011 в 07:18
Депутати Європейського парламенту з'ясовують політичні аспекти справи екс-прем'єра Юлії Тимошенко - для них позицію Генеральної прокуратури пояснював перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін.

Про це після закінчення зустрічі з представником Генеральної прокуратури України в інтерв'ю журналістам повідомив віце-президент групи Альянс прогресивних соціалістів і демократів Ханнес Свобода.

Саме від його імені було розіслано запрошення депутатам Європейського парламенту на зустріч із першим заступником генерального прокурора. Зустріч пройшла за закритими дверима.

Х.Свобода пояснив, що така зустріч була важливою для того, щоб депутати Європейського парламенту отримали різну думку про справу Ю.Тимошенко. «Ми почули позицію генеральної прокуратури, у нас були різні питання (до Кузьміна), але це був початок, це - не кінець», - сказав він.

Х.Свобода пояснив, що в ЄП мають намір запросити і правозахисника Гельсінського комітету із захисту прав людини Мікаеля Лінгбо, який раніше підготував критичну доповідь у справі Ю.Тимошенко та інших колишніх членів уряду. «Він дуже критичний щодо цього суду, і у нас з цього приводу відбудеться дискусія. У кінцевому підсумку, можливо, ми запросимо їх усіх разом (представників генпрокуратури України і правозахисників)».

За словами європейського депутата, дискусія з М.Лінгбо може відбутися до Різдва (кінець грудня).

Під час зустрічі з першим заступником генпрокурора взяли участь і представники опозиції - заступник голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря та захисник Ю.Тимошенко, депутат Сергій Власенко.

Г.Немиря стверджує, що під час зустрічі Р.Кузьмін подав інформацію, яка вже давно відома мільйонам українців, оскільки була озвучена 28 жовтня в ході телевізійного шоу на одному з українських телеканалів за участю першого заступника генпрокурора. «Передаючи інформацію, коментуючи її, висловлюючи свою думку про інформацію у справах, за якими ще не було пред'явлено звинувачення навіть і не закінчено слідство, він, перебуваючи тут у Брюсселі, прямо і цинічно порушує українські закони», - вважає український політик.

Нагадаємо, Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт 23 листопада відвідає з візитом Донецьк на запрошення українського бізнесмена, народного депутата Ріната Ахметова. У посольстві Швеції в Україні повідомили, що візит шведського міністра матиме неофіційний характер, в його рамках пройде зустріч з Р.Ахметовим, на якій буде обговорюватися ситуація в Україні.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...