Немиря: ЄС і США готують санкції проти Януковича

19 жовтня 2011 в 06:30
У Євросоюзі і у США обговорюється можливість впровадження персональних санкцій стосовно осіб, причетних до кримінального переслідування екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, включно з членами родини представників української влади. Про це в ефірі «5 канал» заявив заступник голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря.

«Мова йде про прецеденти, які існують у випадку з іншими країнами. Коли спроби інтегрувати, коли спроби комунікувати, коли спроби переконати, коли ці дипломатичні та політичні інструменти вичерпуються, тоді від меседжів, заяв і декларацій переходять до кроків, які відкалібровані, які вивірені у часі, і які сконцентровані на тих членах правлячого режиму, які, або безпосередньо винні в тому, що замість справедливості значна несправедливість, замість правосуддя політично мотивовані процеси. А потім це доходить до членів сім'ї правителя і до нього самого. Про що зараз і йдеться», - зазначив він.

«Мені відомо, що зараз обговорюється на відповідних рівнях і в Європейському Союзі, і у США не тільки можливість принципового впровадження таких санкцій, вона існує, а й яких, і проти кого. Я думаю, що те, що відбувалося з Білоруссю, може початися, вже найближчим часом, проти тих виконавців політичного замовлення президента Януковича, які всім відомі: мова йде про одіозних суддів Печерського суду, мова йде про слідчих прокуратури, мова йде про цю четвірку або трійку прокурорів, які були присутні на процесі проти Юлії Тимошенко; мова йде про такі одіозні постаті з прокуратури, як Ренат Кузьмін та інші. І, безумовно, коли ми говоримо про сім'ю, може йти мова і про членів сім'ї - а згодом В.Януковича. Таким чином, я вже зараз знаю, що серйозно стурбовані бізнес-партнери деяких українських олігархів на Заході, які мають або спільні підприємства, або плани таких спільних підприємств, що в разі запровадження таких санкцій постраждають їхні економічні інтереси. Це серйозно», - сказав Немиря.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...