Топ Новини

Найбільше фальсифікацій буде на сході та півдні України, - Симоненко

25 вересня 2012 в 07:28
Лідер КПУ уточнив, що вже є перші випадки, коли влада напряму використовувала адміністративний ресурс у виборчій кампанії. «Під час самих виборів технології стануть ще жорсткішими», - зазначив політик.
simonenko.jpg
kpu.ua

Найбільше фальсифікацій на парламентських виборах у жовтні буде на сході та півдні України. Про це заявив лідер Компартії України Петро Симоненко на прес-конференції у Дніпропетровську.

За його словами, вже є перші випадки, коли влада напряму використовувала адміністративний ресурс у виборчій кампанії.

«Під час самих виборів технології стануть ще більш жорсткими, у зв'язку з чим КПУ і збирається посилити контроль на виборах», - зазначив політик.

При цьому лідер КПУ уточнив, що найбільше фальсифікацій очікується на сході і півдні країни, де великий капітал розраховує на більшу підтримку.

Симоненко додав, що «проблемним» буде і захід України, де «націоналісти будуть відстоювати інтереси транснаціональних корпорацій». Більше того, уточнив він, захід специфічний і тим, що у його політичне життя втручається греко-католицька церква.

«Готуючись до виборів, ми врахували всі ці особливості і будемо намагатися максимально запобігти всім технологіям. А зараз наше головне завдання - змінити свідомість виборців, щоб вони, прийшовши на голосування, зробили свій вибір не під чиїмось впливом і не під чужою думкою», - підсумував політик.

Читайте також:

Симоненко у Брюсселі розповість про фальсифікації в Україні

Симоненко: Держава відмовляється від допомоги успішніх підпріємств України

Комуністи подолали позначку в 10% - соцопитування

Рішення обласних рад з приводу «мовного закону» розколює українське суспільство, — Симоненко

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...