Нацрада впевнена, що деякі телеканали перейдуть на російську

21 серпня 2012 в 06:54
Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов припускає, що деякі українські телеканали можуть перейти на російську мову мовлення - після видалення графи «мова» з заяв про видачу ліцензій.
tv_televizor_pult.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Деякі українські телеканали можуть перейти на російську мову мовлення після видалення графи «мова» з заяв про видачу ліцензій. Про це заявив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов.

При цьому він не погодився з думкою, що це явище може стати масовим.

«Деякі канали дійсно перейдуть на російську мову. Але основна маса, думаю, так і залишиться. Така картина, яка була, вона влаштовувала всіх», - зазначив він.

Нагадаємо, 20 серпня Манжосов підписав наказ, яким вилучив графу «мова» із заяв про видачу ліцензій на теле-і радіомовлення. Таким чином, Нацрада виконала вимогу закону «Про основи державної мовної політики», який набув чинності 10 серпня.

За останні кілька днів на виконання даного закону російська мова отримала статус регіональної в Дніпропетровській, Одеській, Донецькій, Запорізькій, Луганській та Херсонській областях, а також в містах Донецьк, Харків, Севастополь, Одеса, а також у містах Красний Луч та Первомайськ Луганської області.

8 серпня Віктор Янукович підписав закон про основи державної мовної політики, що вводить офіційну двомовність в регіонах, де чисельність нацменшин перевищує 10%.

Читайте також:

Влада блокує визнання усіх регіональних мов, окрім російської, — Москаль

У Партії регіонів не хочуть підвищувати статус жодної мови, окрім російської

В Одеській області болгарам відмовили в праві на регіональну мову. Вони поскаржаться Януковичу

Підвищувати статус румунської в Україні почнуть через три місяці

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...