Нацагентство з підготовки до Євро-2012 відкидає звинувачення Тимошенко

14 січня 2011 в 12:30
Національне агентство з питань підготовки до Євро-2012 спростовує заяву екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко щодо зростання вартості реконструкції НСК «Олімпійський». Про це йдеться у заяві Нацагентства, розміщеній на порталі Інформаційного центру «Україна-2012».

Національне агентство з питань підготовки до Євро-2012 спростовує заяву екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко щодо зростання вартості реконструкції НСК «Олімпійський». Про це йдеться у заяві Нацагентства, розміщеній на порталі Інформаційного центру «Україна-2012».

«По-перше, розрахунок вартості реконструкції НСК «Олімпійський» розміром 2 мільярди 144 мільйони гривень, про який говорить Юлія Тимошенко, ґрунтувався на обмінному курсі 4,8 гривні за 1 долар США. Іншими словами, вже тоді вартість реконструкції НСК «Олімпійський» склала майже 450 мільйонів доларів. Особливо підкреслимо, що ця цифра не включала реальні розрахунки і визначалася виключно на основі передпроектних пропозицій. Тобто вартість реконструкції «Олімпійський», затверджена попереднім урядом, насправді не була остаточною. Про це лідер «Батьківщини» чудово знає, але свідомо не говорить», - йдеться в заяві.

«По-друге, екс-прем'єр Юлія Тимошенко цинічно замовчує й інший факт. У червні 2009 року кошторис реконструкції НСК «Олімпійський» за розрахунками державної експертизи склав 3 млрд 266 млн гривень. При цьому оцінка експертів знову проходила на основі неповної проектної документації та не включала в себе частину робіт з реконструкції території, прилеглої до НСК «Олімпійський» (Досить згадати роботи зі створення силової підстанції, благоустрою східної трибуни, будівництва колектора, а також інші роботи на загальну суму більше 1 мільярда гривень). Тоді, злякавшись громадського резонансу напередодні президентських виборів, уряд Юлії Тимошенко приховав від громадян України правду про реальне збільшення вартості реконструкції київського стадіону», - наголошується в документі.

«По-третє, саме рішення уряду Юлії Тимошенко провести реконструкцію «Олімпійського» стало свідченням професійної безграмотності. Фахівці в галузі будівництва чітко заявляють, що будівництво нового стадіону в Києві обійшлося б значно дешевше, ніж реконструкція старого стадіону. Помилки уряду Тимошенко призвели до того, що держава змушена витрачати більше. Окрім цього, у своїх заявах Юлія Тимошенко цілком свідомо не згадує і той факт, що зараз будівельні роботи на НСК «Олімпійський» передбачають створення сучасної інфраструктури навколо стадіону, від якої виграють усі жителі Києва та гості столиці», - підкреслюється в заяві Нацагентства.

Нагадаємо, раніше Тимошенко заявила, що вартість реконструкції НСК «Олімпійський», затверджену колишнім урядом, нинішній уряд підвищив більш ніж у два рази. «Більш ніж на 2 мільярди відмивання грошей, просто виведення у тіньову сферу. А підвищення пенсійного віку дає майже таку ж суму до бюджету», - підкреслила Тимошенко.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...