Топ Новини

НАТО визначає місця бомбових ударів по Лівії за допомогою Twitter

16 червня 2011 в 16:39
НАТО використовує інформацію з Twitter для визначення точок наступних бомбових ударів по Лівії. Про це пише газета Guardian.

Офіційні чиновники визнають, що Twitter став невід'ємною частиною формування загальної картини того, що відбувається. Потенційно підхожі записи в мікроблогах відбирають, перевіряють і оцінюють спеціальні аналітики НАТО.

Фахівці перевіряють усю інформацію з відкритих ресурсів, щоб отримати додаткові дані про М. Каддафі, який постійно змінює свою тактику та місце перебування, ховаючись у будівлях шкіл і бібліотек.

«Ми збираємо всю інформацію, але не можемо спиратися лише на одне джерело», - сказав представник НАТО, додавши, що подібний підхід «допомагає привернути увагу до певних частин країни... де потрібне втручання».

Чиновник зауважив, що сформувати повну картини того, що відбувається в Лівії заважають порівняно великі розміри країни. Він додав, що фахівці НАТО уважно вивчають усі записи з Тріполі, Бенгазі, Місураті та деяких інших міст заради «зернятка інформації».

Надалі інформацію з Twitter переперевіряють і звіряють з відомостями від повстанців і даними, зібраними безпілотниками.

У НАТО враховують ймовірність того, що лівійський лідер Муаммар Каддафі може використовувати Twitter для надання помилкової інформації та пропаганди, повідомив представник Північноатлантичного альянсу.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...