Топ Новини

НАТО чекає від України впровадження нового КПК і чесних виборів

1 червня 2012 в 10:36
У НАТО заявляють, що стурбованість щодо демократичного розвитку та верховенства права в Україні не дає двосторонньому партнерству розкритися повною мірою.
nato_ukrflag.jpg
ZN.UA

Блок НАТО висловлює стурбованість щодо демократичного розвитку України. Альянс очікує від Києва заходів, спрямованих на зміцнення верховенства права.

Про це напередодні свого візиту в Україну в інтерв'ю ZN.UA повідомив помічник генсека НАТО з політичних питань і політики безпеки Дірк Бренгельманн.

«Стосовно демократичних реформ, думаю, всім зрозуміло: багато що залежить від кроків, які Україна зробить для розв’язання проблем із верховенством права, зокрема у плані втілення положень нового Кримінально-процесуального кодексу та проведення парламентських виборів у жовтні», - зазначив Бренгельманн.

«Осінні вибори також стануть важливим випробуванням здатності влади виконувати важкі рішення, які вона повинна приймати у контексті економічних реформ», - додав він.

Помічник генсека НАТО нагадав, що на Чиказькому саміті альянсу «28 глав держав і урядів направили чіткий і потужний сигнал Україні» щодо вибіркового застосування правосуддя і політично мотивованих переслідувань лідерів опозиції.

«Це конкретні прояви системної проблеми, яку необхідно розв’язати у процесі реформ», - підкреслив він.

«Але факт залишається фактом: особливе занепокоєння щодо демократичного розвитку і верховенства права ускладнює можливість нашого партнерства розкритися повною мірою... Я думаю, що ми могли б зробити більше, але наш політичний діалог стримується нерозв’язаними проблемами з демократією та верховенством права в Україні», - додав Бренгельманн.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Володимира Кравченка з Дірком Бренгельманном.

Читайте також:

В НАТО занепокоїлися виборчим застосуванням правосуддя в Україні

Мова про участь України в створенні ЄвроПРО поки не йде

Блоку НАТО «закрили доступ» на українське телебачення

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...